Informace o firmě

Jsme obchodní společností, která se zabývá nákupem a prodejem použitých kovoobráběcích a tvářecích strojů. Na trhu jsme od roku 1995, kdy jsme podnikali jako fyzická osoba. Od roku 1997 působíme pod názvem STAVCAR s.r.o., patříme mezi přední obchodníky s obráběcími a tvářecími stroji.

Naše činnosti

prodej kovoobráběcích a tvářecích strojů - naší filozofií je nabízet a prodávat stroje, které známe, které jsme schopni dodat a u kterých mají naši zákazníci možnost si vyzkoušet jejich funkčnost a seznámit se s jejich technickým stavem. V naprosté většině dodáváme stroje přímo z provozoven, proto jsme schopni dodávat prověřené stroje za přijatelnou cenu. Při zařazování strojů do naši nabídky nás zajímá poměr kvalita/cena, nikoliv samotná cena. Pokud v naší nabídce poptávaný stroj nenaleznete, vyplňte náš poptávkový formulář a my se poptávaný stroj pokusíme vyhledat u našich obchodních partneru v ČR i zahraničí.

nákup strojů a strojního zařízení - prodáváte, nebo uvažujete o prodeji obráběcího, nebo tvářecího stroje? Kontaktujte nás nezávazně, my vám připravíme návrh řešení jeho prodeje. Na základě domluvy s vámi nabízený stroj vykoupíme, přijmeme do komisního prodeje, zprostředkujeme jeho prodej nebo zvolíme jiné řešení dle vašich záměrů.

doprovodné služby - zajišťujeme služby spojené s prodejem strojů. Jedná se o demontáže, stěhování, přepravu a montáže strojů u konečných uživatelů. Na základě požadavků našich zákazníků zajišťujeme měření přesnosti, opravy i modernizace obráběcích strojů.

Kontakt

Stavcar s.r.o.
Kojetínská 71
750 53 Přerov

602 520 844

Aktuality

16. 05. 2018

Nabízíme k prodeji obrážečku na ozubená kuželová kola s přímými zuby STANKO 5 A 250. Pro více informací kliněte zde.

02. 05. 2018

Nově nabízíme k prodej pneumatický buchar KB 160. Bližší informace naleznete zde.

29. 05. 2017

Nabízíme k prodeji hydraulické nůžky CNTA 3150/16A. Pro bližší informace kliněte zde.

23. 05. 2017

Nabízíme k prodeji hydraulický lis EITEL RP 60. Bližší informace k lisu naleznete zde.

03. 04. 2017

Do naší nabídky jsme přidali odvalovací frézku na ozubení TOS OFA 32A. Pro další informace klikněte zde.

Archiv aktualit ...